شاخه بندی اخبار


وحدت مردم و مسئولان

وحدت مردم و مسئولان

Date:1398/2/16

همکاري و وحدت مردم بايد در همه امور با هم گره بخورد تا اقتصاد کشور راه بيفتد.


آيت‌الله امامي کاشاني در خطبه دوم نماز جمعه تهران با اشاره به هفته کار و بزرگداشت و تجليل روز کارگر اظهار داشت: اگر ما در کار سست و تنبل و به سمت راحت‌طلبي باشيم، بيانگر اين است که ما کار نمي‌کنيم، اينکه روز کارگر داريم تنها قشر کارگر جامعه هدف نيست، بلکه همه ما به نوعي کارگر به شمار مي‌رويم و بايد به کاري که در هر بخشي انجام مي‌دهيم به درستي اهتمام بورزيم.
وي ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در اول سال شعار «رونق توليد» را مطرح کردند که دقيقاً به موضوع اشتغال، کار و کارگر اشاره دارد و از اين رو مي‌توان معيشت درست را تأمين کرد، دولت، مجلس و دستگاه قضا نمي‌تواند چرخه توليد را متوقف کند، توقف توليد آسيب توليد مفيد را به همراه دارد، هر توليد حلال و به نفع کشور بايد از آسيب به دور باشد. سرمايه‌گذراي داخل کشور بايد توليد را به راه بياندازد، حيف است که سرمايه‌گذار داخلي به خارج از مرز ما برود، شايد درآمد کم باشد اما خداوند برکات زيادي را در اين توليد به ما ارائه مي‌کند، ما همه بايد خود را سرباز امام زمان(عج) بدانيم و با اين ديد کار کنيم.

آيت‌الله امامي کاشاني با اشاره به تحريم‌ها يادآور شد: دشمن از تمام اطراف ما را دوره کرده است، آمريکا با حضور ترامپ تمام دشمني‌ها را عريان کرد و پرده‌ها را کنار زد، پس ما با اهميت دادن به مردم و توليد مي‌توانيم خسارت اين تحريم‌ها را کم کنيم.
وي با اشاره به سيل به عنوان يک درس براي وحدت در مقابل مشکلات افزود: در اين سيل اخير که از يک طرف آب براي ما حياتي بود و اين نياز را برطرف کرد اما مشکلاتي را هم به همراه داشت، در اين راه دولت و هرکسي در توانش هست بايد کمک کند اما در ابتدا اين اتفاق تمام قشرهاي جامعه ما به کمک مردم سيل‌زده کشور رفتند و به گفته رهبر معظم انقلاب خاطرات ابتداي جنگ را بارديگر به تصوير کشيد و همه مردم با هم همدردي کردند.
همکاري و وحدت مردم بايد در همه امور با هم گره بخورد و از اين رو تحريم‌ها از بين مي‌رود و اقتصاد کشور راه خواهد افتاد و همان اقتصاد مقاومتي با کمک مردم و همکاري سه قوه مي‌تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
آيت‌الله امامي کاشاني با تبريک به سرلشگر سلامي فرمانده جديد سپاه پاسداران ابراز داشت: اين سمت را به ايشان تبريک گفته و دعا مي‌کنيم با قدرت اين راه را ادامه بدهند، سپاه در دوران انقلاب در مقابل هجوم دشمن ايستاد و در کنار ساير نيروهاي مسلح تمام توان خود را گذاشت، وقتي ارتش و سپاه در اين کشور حضور دارند امنيت کشور برقرار است.
وي با اشاره به موضوع تروريست خواندن سپاه پاسداران از سوي آمريکا خاطرنشان کرد: مجلس در مقابل اين امر پاسخ لازم را داد، اما اين موضوع را بايد باز کرد، آمريکا آمد و سپاه را تروريست خواند، تروريست يعني کسي که حمله نا به هنگام انجام مي‌دهد و يک آشوب و قتل عام نادرست را در يک کشور رقم مي‌زند، حال سوال اين است که آيا ترور توسط ايران رخ مي‌دهد يا آمريکا؟
دفاع از کشور و مردم و همچنين صيانت از کشور به موجب امنيت ملت چيزي است که نيروهاي مسلح ما از جمله سپاه انجام مي‌دهد، اما دنيا مي‌بينيند که جنايت‌هاي آمريکا و آل‌سعود درمنطقه ما در حال رخ دادن است، داعش و گروه‌هاي تروريستي در منطقه ما و جنايت‌هاي يمن و عراق و.... تروريست است يا دفاع ما از کشورمان. آيا جنايت‌هاي آمريکا براي حکومت در خاورميانه تروريست بودن آنها را نشان نمي‌دهد، اميدواريم روزي به گفته امام راحل خداوند از شما انتقام بگيرد. آل‌سعود امروز براي 37نفر از کساني که به حکومت انتقاد مي‌کردند اعدام اجرا مي‌کند و اين چه معنايي دارد.
وي در پايان گفت: امروز جهان بشريت اين رفتارها را مي‌بيند و تشخيص مي‌دهد که تروريست کيست، در زمان فرج ظلم‌ها زياد خواهد شد و امروز جهان شاهد چنين ظلم‌هايي است، رفتارهاي امروز ترامپ پرده از خبيث بودن آمريکا برداشته و ظلم آنها همه جا را فراگرفته است.

 


Rss Services Print  - (1 Body)  Visitor Count: 23
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
کد امنیتی: تصویر امنیتیتغییر عکس